Eesti restoranihinnad › Mozzarella pulgad — Pärnu
Mozzarella pulgad — hinnavõrdlus, Pärnu
6 kohas 6 köögilt, iga köök arvestatud üks kord.
€6.75 on tavaline hind — pooled köögid küsivad €5.25–€8.63
Odavaim€4.50New York Pizza€2.50 / 100 gmadalaim hind, mis meil kirjas onTüüpiline€5.00Bum Bum Burger€2.00 / 100 gtavalisele hinnale lähimKalleim€10.00Okok Vaba Aja Keskuse Kk Baar€5.00 / 100 gkõrgeim hind, mis meil kirjas on
Mõõdetud grammides (4 kööki)
Kõik 4 kööki, odavaimast
| Nagu menüüs kirjas | Kett | Suurus | Hind | Ühikuhind | Kaugus | Hind loetud | Viimati nähtud |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MOZZARELLA PULGAD | Bum Bum Burger | 250 g * | €5.00 | €2.00 / 100 g | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Mozzarella pulgad | New York Pizza | 180 g * | €4.50 | €2.50 / 100 g | allikas pole kirjas | 28 p tagasi | |
| Mozzarellapulgad | Wrapimaja | 180 g * | €7.50 | €4.17 / 100 g | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Mozzarellapulgad | Okok Vaba Aja Keskuse Kk Baar | 200 g * | €10.00 | €5.00 / 100 g | tellimisplatvorm | 27 p tagasi |
* Portsjon on meie andmetest, menüü ise seda ei avalda.
Pooled neist köökidest küsivad €3.34 / 100 g või vähem — nii saab suurt ja väikest portsjonit ausalt võrrelda.
Mõõdetud tükkides (2 kööki)
Kõik 2 kööki, odavaimast
| Nagu menüüs kirjas | Kett | Suurus | Hind | Kaugus | Hind loetud | Viimati nähtud |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mozzarella pulgad 6tk | Pizza Loik | 6 tk | €6.00 | tellimisplatvorm | 26 p tagasi | |
| Mozzarella Pulgad 5Tk | Kana4 You | 5 tk | €9.00 | tellimisplatvorm | 0 p tagasi |
Keskmine hind on mediaan, nii et üks valesti loetud number seda ei liiguta. „Kontrolli“ märkega hinnad jäävad ülejäänutest kaugele ja tasub menüüst üle vaadata.
Tellimisplatvormilt loetud hind on sageli kõrgem kui sama roog letis. Iga hinna allikas on tema enda real kirjas.
Hinnavõrdlus · Restoranihindade muutused
Logi Eesti söök, ära ainult otsi
TempoLife peab päeva jooksvat kokkuvõtet, nii et ketilõuna Tallinnas või Tartus ei pea olema tühik päevikus.