Eesti restoranihinnad › Sprite — Narva
Sprite — hinnavõrdlus, Narva
17 kohas 13 köögilt, iga köök arvestatud üks kord.
€3.00 on tavaline hind — pooled köögid küsivad €2.80–€3.50
Odavaim€2.00Inger Cafe€0.40 / 100 mlmadalaim hind, mis meil kirjas onTüüpiline€3.00Eho Sushi Narva€0.60 / 100 mltavalisele hinnale lähimKalleim€5.00Di Jo Meal€1.00 / 100 mlkõrgeim hind, mis meil kirjas on
Kõik 13 kööki, odavaimast
| Nagu menüüs kirjas | Kett | Suurus | Hind | Ühikuhind | Kaugus | Hind loetud | Viimati nähtud |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sprite 0,5L | Inger Cafe | 500 ml | €2.00 | €0.40 / 100 ml | tellimisplatvorm | 27 p tagasi | |
| Sprite 0,5L | Pizzakiosk Narva | 500 ml | €2.50 | €0.50 / 100 ml | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Sprite 0,5L | Eho Sushi Narva | 500 ml | €3.00 | €0.60 / 100 ml | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Sprite 0,5 l | Peetri Pizza Narva | 500 ml | €3.00 | €0.60 / 100 ml | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Sprite 0,5L | Sushi King Narva | 500 ml | €3.00 | €0.60 / 100 ml | tellimisplatvorm | 27 p tagasi | |
| Sprite 500 ml | Uyut Kohvik Uyut | 500 ml | €3.00 | €0.60 / 100 ml | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Sprite / 0,5 l | Hesburger 3 asukohta | 500 ml | €2.80 (asukohtades €2.10–€3.25) | €0.70 / 100 ml | tellimisplatvorm | 2 p tagasi | |
| Sprite 0.5l | Pizza Station Narva | 500 ml | €3.50 | €0.70 / 100 ml | tellimisplatvorm | 27 p tagasi | |
| Sprite 0,5l | Imperial | 500 ml | €4.00 | €0.80 / 100 ml | tellimisplatvorm | 28 p tagasi | |
| Sprite | Pizza Cafe | 250 ml * | €2.20 | €0.88 / 100 ml | tellimisplatvorm | 25 p tagasi | |
| Sprite®, 500 ml | McDonald's Estonia 3 asukohta | 500 ml | €3.50 (asukohtades €2.35–€3.95) | €0.88 / 100 ml | tellimisplatvorm | 4 p tagasi | |
| Sprite 330 ml | Baar The Hole | 330 ml | €3.00 | €0.91 / 100 ml | tellimisplatvorm | 26 p tagasi | |
| Sprite 0.5L | Di Jo Meal | 500 ml | €5.00 | €1.00 / 100 ml | tellimisplatvorm | 27 p tagasi |
* Portsjon on meie andmetest, menüü ise seda ei avalda.
Pooled neist köökidest küsivad €0.70 / 100 ml või vähem — nii saab suurt ja väikest portsjonit ausalt võrrelda.
Keskmine hind on mediaan, nii et üks valesti loetud number seda ei liiguta. „Kontrolli“ märkega hinnad jäävad ülejäänutest kaugele ja tasub menüüst üle vaadata.
Tellimisplatvormilt loetud hind on sageli kõrgem kui sama roog letis. Iga hinna allikas on tema enda real kirjas.
Hinnavõrdlus · Restoranihindade muutused
Logi Eesti söök, ära ainult otsi
TempoLife peab päeva jooksvat kokkuvõtet, nii et ketilõuna Tallinnas või Tartus ei pea olema tühik päevikus.